تدریس آنلاین رایگان استادان برتر کنکور برای مناطق زلزله زده و کل کشور + بازپخش
1396-11-17
سفرهای استانی مدیران انتشارات‌های دریافت و فار آغاز شد. (ابهر)
1396-11-18

ایران من: طرح دو هفته تخفیف ویژه‌ی 55 درصدی برای کمک به اقتصاد خانواده‌ها تا پایان بهمن تمدید شد

تا پایان بهمن تمدید شد.

در فروشگاه اینترنتی انتشارات علمی فار

کلیک کنید!

📣 به دلیلِ
✔️استقبال بی‌نظیر شما عزیزان😍
✔️ درخواست‌های متعدد از جانب دانش‌آموزان سراسر کشور 🇮🇷
✔️ عدم موفقیت تعدادی از دوستان گرامی برای خرید کتاب از سایت فار 🛒
✔️ و طبعا همراهی همیشگی ما با دانش‌آموزان توانمند و بااستعداد کشورمان ایران 🤝
✅طرح تخفیف ویژه ی «ایران من» تا پایان بهمن ماه تمدید شد.

.

درود و احترام فراوان به تمام دانش‌آموزان سراسر کشور
انتشارات فار با ایده های نو و آزمون های پیشرو و با بهره گیری از اساتید بنام و معتبر کشور، همواره سعی کرده تکیه گاه علمی قدرتمندی برای دانش آموزان باشد. در این راستا و با توجه به وضعیت اقتصادی مردم کشور و هم چنین وضعیت معیشتی مردم کشور، از طرح تخفیف ویژه ی «ایران من» حمایت می کند.
انتشارات فار با استقبال از طرح تخفیف ویژه ی «ایران من»، خود را در بهبود شرایط زندگی هموطنانش و آمادگی آنها برای شرکت در آزمون سراسری (کنکور) مسئول می داند و خود را موظف دانستیم همراه با انتشارات دریافت که آغازگر این راه بود و نشر برد که با ما همراه شد با درنظر گرفتن این مهم و در راستای همدلی و همیاری با دانش‌آموزان عزیزی که همیشه به آنها متعهد و خدمت رسانشان بوده‌ایم، در طرح “تخفیف ویژه ی ایران من” تمامی کتاب‌های منتشر شده و درحال چاپ خود را با ۵۵ درصد تخفیف ویژه ارائه کنیم.
اینک زمان آن فرا رسیده است تا همه در کنار هم، به یاری هم بشتابیم و تمام توان خود را به خدمت بگیریم تا فصلی سرد و سخت را با پشت سر بگذاریم. به خوبی واقف هستیم مشکلات اقتصادی و معیشتی هموطنانمان به حدی است که رفاه را به حداقل رسانده است و همه در نگرانی از آینده ای که نمی دانیم چه خواهد شد هستیم. با این وجود امیدواریم با همراهی نشر دریافت، ما هم بتوانیم اندکی به شرایط موجود بهبود ببخشیم.
انتشارات علمی فار حمایت خود را از طرح تخفیف ویژه ی «ایران من»، این کار پسندیده اعلام می دارد و به اطلاع دانش آموزان عزیز در سراسر کشور عزیزمان ایران می رساند، شما می توانید از فردا، به تاریخ سه شنبه 3 بهمن 1396، از ساعت 10 صبح تا 17 بهمن، به مدت دو هفته با مراجعه به فروشگاه اینترنتی انتشارات فار، تمام کتاب های مورد نیاز خود را با 55 درصد تخفیف خریداری کنید.
هدف ما این است که در تمام خانه‌های ایران، در هر شهر و هر منطقه‌ای، کتاب‌های انتشارات فار به عنوان در دسترس‌ترین معلم، در اسرع وقت در دستان شما جای بگیرد و شما را به درجه‌ای از آمادگی برساند که کنکور سراسری، از بهترین و آسان‌ترین امتحان‌های زندگی‌تان شود.
با احترام
انتشارات علمی فار

از 3 تا 17 بهمن به مدت دوهفته

در فروشگاه اینترنتی انتشارات علمی فار

کلیک کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 15 =